| Andreea15deea a întrebat:

Luni ma apuc de sala si as vrea un program merg dimineata, am 14 ani 1. 56cm si 49kg

3 răspunsuri:
| Pool77 a răspuns:

Mai bine nici nu comentez astora de jos, ca iar eu o sa fiu ala prost.

| iDarkness a răspuns:

Hm, nu-i prea ok sa te apuci de sala la varsta asta. Am impresia ca te apuci de sala cu scopul de a creste, daca ridici greutati sau faci exercitii pentru marirea masei musculare, fii sigura ca nu vei mai creste. Poti sa rogi instructorul sa te ajute el cu programul.
T/C.

| jancsi1999 a răspuns:

Fa-ti tu programul o zi faci 1. genoflexiuni cu abdomen.2.tragtiuni cu spate.3.Sa mananci multa piept de pui, pentru energie.in 3 luni ti se va vede adbdomenul si restul! Funda?