| Lamborghiniasx a întrebat:

Merita sa castige Germania cupa mondiala?

Răspuns Câştigător
| Noonee a răspuns:

Cu siguranta! Ce nu s-a vazut? O fi avand Argentina pe Messi... Da Germania avea o Echipa!

| Lamborghiniasx explică (pentru Noonee):

Asa-i!

| EdiShadow a răspuns (pentru Noonee):

Mesii a jucat slab, se crede STAR* si a asteptat doar sa primeasca mingea in fata, atata tot. Slab meciu asta mesii.

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, ajucat foarte bine, merita

| AdrianaBacescu a răspuns:

Gata cu subiectului asta, m-am sartuta de Germania ba a fost merita sa castige si alte

| Lamborghiniasx explică (pentru AdrianaBacescu):

Pana la sfarsitul acestei verii despre asta se va vorbi!

| Blamely a răspuns:

Da, Germania a meritat categoric să câștige sunt mai buni ca Argentinienii, care au câțiva jucători buni. Germania are o întreagă echipă bună.

| MadaMadalici a răspuns:

Da, Germania a avut un joc de echipa bun.

| Eugen866 a răspuns:

As fi vrut sa vad penaltyuri

| VBC7 a răspuns:

Cu siguranta