| Robert1999999 a întrebat:

Mi-ati putea face un program de antrenament fizic pentru muschii (Abdomen, biceps, triceps, spate, picio), cate seturi, de cate ori pe zi, si dupa parerea voastra cam in cate luni se vad ceva rezultate.

Răspuns Câştigător
| SmileyAwesome a răspuns:

Urmareste-l pe Angel Fitness pe youtube. Posteaza antrenamente pentru toate grupele de muschi pentru incepatori cat si pentru avansati, ba chiar si antrenamente in casa nu numai la sala, diete sanatoase, vorbeste despre anumiti oameni/campioni, actori, fosti mr. olimpia etc. Sigur te va ajuta

4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Ce rezultate? Ce obiectiv ai, muschi, forta, rezistenta, slabire? Ca pentru fiecare e alt tip de antrenament.

| alexandrualind a răspuns:

Fa 90 gantere pe zi si 20 flotari, 20 abdomene, 20 genoflexiuni.Cam asa ajunge.Se vede peste jumatate de luna.

| Robert1999999 explică (pentru alexandrualind):

Ms de raspuns, ti-as fi dat tie Funda. happy

| Robert1999999 explică:

Forta