| gvdgdsgvdgvdgd a întrebat:

Oare cine va castiga? Steaua sau Petrolul? u.u

25 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cred ca va castiga Steaua, desi, vorba aceea, mingea e rotunda.
Supercupa Romaniei este pe plan intern si n-are nimic cu Liga Campionilor. Indiferent de rezultatu acestui meci doar Steaua participa in preliminariile CL si se poate califica in grupele acestei competitii.

| gvdgdsgvdgvdgd explică (pentru Ioandelasal):

N-am inteles nimic o. o

| Ioandelasal a răspuns (pentru gvdgdsgvdgvdgd):

Ce n-ai inteles?
Steaua si Petrolul vor juca pentru castigarea supercupei Romaniei, datorita faptului ca Steaua a castigat campionatul si Petrolul a castigat Cupa Romaniei. Aceasta competitie n-are legatura cu Champions League si conteaza numai pe plan intern. Chiar daca ar castiga Petrolul tot nu ar merge in CL.
Steaua joaca 3 tururi in preliminariile CL si se poate califica in grupele CL.
Credeam ca stii despre ce este vorba, de aceea am fost mai succint.

| Ibrahimovic a răspuns:

Este greu de spus.
Daca ar fi sa ne luam dupa finalul sezonului trecut, cei de la Petrolul ar avea un mic avantaj, au fost mai in forma. Dar cum spuneam e greu de zis. Sansele sunt 50-50!

| gvdgdsgvdgvdgd explică (pentru Ibrahimovic):

Naspa.

| Ibrahimovic a răspuns (pentru gvdgdsgvdgvdgd):

Ce e naspa?

| gvdgdsgvdgvdgd explică (pentru Ibrahimovic):

Sansele sunt naspa e.e

| Iulian03 a răspuns:

Steaua,desigur va castiga, Petrolul nu prea cred.

| gvdgdsgvdgvdgd explică (pentru Iulian03):

Jucatorii de la Petrol sunt buni sau?thinking

| Iulian03 a răspuns (pentru gvdgdsgvdgvdgd):

Nu prea. Oricum nu prea ma uit la fotbal decat asa o data la 3-4 luni.

| gvdgdsgvdgvdgd explică (pentru Iulian03):

Si daca castiga Steaua sau Petrol castiga calificarea la champions league?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Petrolul.

| Andr3y25 a răspuns:

Steaua ...Eu sper ca sa fie meciul decis la penalti-uri ca sa fie meciul mai lung si sa fie mai mult suspans

| gvdgdsgvdgvdgd explică (pentru Andr3y25):

O sa cumpar mai multe seminte, ok rolling on the floor

| TomyRO a răspuns:

Steaua

| elena999 a răspuns:

Steaua

| RyanFlame98 a răspuns:

Judecand dupa lot, stil si parcursul din sezonul trecut, Steaua va castiga lejer.

| Somesan_Bogdan_1974 a răspuns:

Tin cu Steaua Bucuresti, dar la cum a evoluat echipa cu Videoton(0-1) sunt sanse egale. Dupa parerea mea va castiga Steaua!

| Gavris_Paul_1994 a răspuns:

Petrolul