| mihay47 a întrebat:

Pe ce programe se difuzeaza liga 1 anul acesta? pe antena va fi vreun meci? spuneti-mi ce stiti despre televizare?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In principal se transmit pe Digi Sport si cate unul pe etapa la Antena 1 si Dolce Sport. Numai bine!

| LukWhuzTalkin a răspuns:

7 meciuri pe etapa vor fi la Digisport
un meci pe Dolce Sport
si un meci pe Antena 1.Meciul de pe Antena 1 se poate muta pe GSP TV(astea 2 posturi fac parte din acelasi trust, Intact Grup) in functie de program sau de atractivitatea meciului.

| ionutVUVUZELA a răspuns:

Pe digi sport

| laurentiuiancu a răspuns:

Meciurile vor fi transmise pe digi sport (7 la numar). Posturile Dolce Sport(apartinand Romtelecom) si Antena 1 vor transmite fiecare cate un meci pe etapa. Daca doresti sa vezi meciurile online, te invit pe www.suporter.org! Ai posturile online care transmit plus sectiunea fotbal live unde poti vedea zeci de meciuri zilnic la calitate foarte buna! Pentru detalii privind programul meciurilor fa cont pe forum, o sa gasesti orice informatie! O zi buna!