| SofiaMaria24 a întrebat:

Prietena mea cea mai buna il uraste pe Ronaldo, cum sa o fac sa ii placa de el?

Răspuns Câştigător
| bogdancatalin357 a răspuns:

Arata-i niste poze cu el in lenjerie intima laughing)

| SofiaMaria24 explică (pentru bogdancatalin357):

:]] asta e buna, dar pe ea nu o intereseaza corpul, numai fata si ea zice ca e urat o.o

| bogdancatalin357 a răspuns (pentru SofiaMaria24):

Si contrar ce spun multe, cred ca tine o soseta in pamtaloni laughing)

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simlu:nu trebui sa o faci sa-l placa. Sntem unicati si de aici opinii diferite, pederinte diferite etc. Opinia trebuie expusa dar nu impusa(aici este mica diferenta pe care unii o incalca). Poti sa ii spui ca ii respecti opinia si cere acelasi lucru din partea ei. Daca va dori sa iti respecte sfatul e decizia ei, daca nu, incercati sa nu ajungeti la discutii inutule care duc la certuri sau ceva inutil. Toate cele bune.

| SofiaMaria24 explică (pentru anonim_4396):

Dar noi nu ne certam pentru asta, doar ca il uraste si nu prea imi place, dar ma amuz pe seama asta. Si multumesc

| anonim_4396 a răspuns (pentru SofiaMaria24):

A mers treaba u pozele? In lenjerie intima? happy

Răspuns utilizator avertizat