| SofiaMaria24 a întrebat:

Prietena mea il uraste pe Ronaldo, cum sa o fac sa ii placa de el? Dau Funda celui care imi da un sfat care sa unctioneze

Răspuns Câştigător
| Abrudan_Iulia_1996 a răspuns:

Pai in primul rand, arata-i meciurile in care da el goluri, uitate cu ea pe wikipedia, arata-i poze...sau poate daca nu-i place alt fotbalist, va puteti face un orar in care o data sau de doua ori pe saptamana sa va uitati la un meci de.a lui, chiar si cele pe care tu le-ai vazut!

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca convingi fetele din preajma ei sa nu se mai lauda ca ar face sex cu el, atunci poate ai putea schimba ceva.

| SofiaMaria24 explică (pentru anonim_4396):

:]] Dar numai eu sunt in preajma ei si nu zic asa ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti mai e prietena daca nu ii place? Las-o asa, nici mie nu-mi place. Chiar trebuie sa o convingi sa gandeasca ca tine? De ce nu incerci tu sa gandesti ca ea si sa-l urasti? Nu vrei, nu? Pai daca tu nu vrei, ea de ce sa vrea? Hai, stai cuminte si lasa chestiile astea, era mai groasa daca-ti ura mama, pe Ronaldo il uraste multa lume.

| SofiaMaria24 explică (pentru anonim_4396):

Pai as putea sa il urasc :]] dar e problema mea daca vreau sa ii placa si daca nu

| ArthurKn a răspuns:

Si asta chiar ar trebui sa fie o problema?

| dream36 a răspuns:

De ce o obligi sa-l placa pe Ronaldo? Sunt baiat si nu-mi place de el. Poate el are prea multe defecte in loc de calitati. Ea se uita la defecte. Si nu o obliga, ca sa nu ne spui ca te-a parasit si pe tine si pe Ronaldo din sufletul ei. Nu o obliga si daca nu ma asculti fa ce vrei.
P.S: Arata-i calitatile lui Ronaldo asta si ivindentiaza-le

| BadLara a răspuns:

Prietena ta nu face parte din turmă. Felicit-o pentru asta, şi lasă invidia să te roadă noaptea că ea este mai deşteaptă ca tine.

| SofiaMaria24 explică (pentru BadLara):

Nu ma roade invidia :]]

| BadLara a răspuns (pentru SofiaMaria24):

Atunci e bine. Apropo de ronaldo, de Gica Petrescu ce zici?

| SofiaMaria24 explică (pentru BadLara):

Nu il cunosc!