| AlexCOOL60 a întrebat:

Sall.Am 12 ani, un metru si 45 centimetri si 45 kg.Imi puteti spune daca sunt gras sau nu? Si imi mai puteti spune niste exerciti(fara greutati)ca sa-mi intaresc muschii de la maini, ca sa stau in cap si in maini(pot dar nu pot sta mult), si daca puteti niste linkuri cu exercitile respective.

Dau funda la cel mai bun si rapid raspuns.big grin

Răspuns Câştigător
| Dark13 a răspuns:

E destul de bine nu trebuie sa slabesti dar uite aicea http://www.youtube.com/watch?v=68owikkorOE dar ca sa fii si mai puternic poti face flotari genoflexiuni abdomene sa ridici greutati! bafta primul raspuns prima funda

| AlexCOOL60 explică (pentru Dark13):

Vrei sa dai mai multe detalii despre intrebare?

1 răspuns: