| anonim_4396 a întrebat:

Sall TPU, am 13 ani, 1.53 inaltime, si as vrea sa pun si eu niste muschi pe mine. Trebuie sa fac flotari, abdomene, genoflexiuni din astea.

Răspuns Câştigător
| dariusbumbescu a răspuns:

Nu-i asculta ma pe fraieri astia.Ascultama pe mine am fost si eu ca tine. Ia niste greutati de 6 kg si fa flotari genoflectiuni, etc dar cu greutati.Dar incearca sa faci macar 30 de min.Vezi ca toti fac greseala sa faca mult sa isi dea suflu si dupa nu mai pot sa faca nimika.Eu nu am facut-o pentru o amarata de funda o fac ca sa te ajut pe tine ca asa am fost si eu tongue tongue tongue

| Cosmin86 a răspuns (pentru dariusbumbescu):

Si inca esti un firav frustrat happy

9 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Nu pune nimeni muschi cu flotari, abdomene si de-astea, sa fim seriosi, cum maresti greutatile folosite? Pentru muschi trebuie sa maresti greutatile, NU numarul de repetari.

Si nu mentionezi nimic de alimentatie, muschi fara o alimentatie specifica nu prea se poate.

| victorandrei a răspuns:

Si care este intrebarea? laughing

| BracKMyhay95 a răspuns:

Si cica nu spune numai tampenii pentru o funda si ca sa il ajuterolling on the floor)) vorba lui Cosmin "esti un firav frustrat"

| anonim_4396 explică (pentru BracKMyhay95):

Sa te ***

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eu nu sunt un firav frustrat ratatule

| BracKMyhay95 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu vorbeam despre tine baiatule ci despre dariusbumbescu dar daca te simpti nu am ce face

| Cosmin86 a răspuns (pentru BracKMyhay95):

Ce repede s-a simtit, probabil e mai firav decat celalalt laughing

| BracKMyhay95 a răspuns (pentru Cosmin86):

rolling on the floor da probabil