| mihai4000 a întrebat:

cum pot sa fac muschi acasa,si credeti ca daca asi face sala miar opri cresterea, fac si basket si vreau sa stiu cum as putea creste si in inaltime, imi dati niste sfaturi va rogwinking

6 răspunsuri:
| Kidutzzzaaaaa a răspuns:

Fa in fiecare seara cate 50 de abdomene si 50 de flotari si e mai bine decat la sala, pentru ca sala iti opreste cresterea.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Kidutzzzaaaaa):

Serios? cu prostia aia de antrenament e mai bine decat sala?

copil mic rolling on the floor

| mihai4000 explică (pentru Cosmin86):

Dar tu cum ai vrea?

| Cosmin86 a răspuns (pentru mihai4000):

Cum se face, si anume :

1. un antrenament care lucreaza TOT CORPUL, nu doar cateva grupe

2. un antrenament intens pe maxim 2 grupe la antrenament, sa le lucrezi ca lumea, din mai multe unghiuri

3. un antrenament cu GREUTATI MARI si REPETARI PUTINE

4. zile de pauza ( daca azi faci piept, ii lasi 5-6 zile pieptului sa se refaca, timp in care lucrezi alte grupe )

Vezi si tu pe ORICE site de culturism/fitness cum se fac muschii, termina cu antrenametne de COPII MICI SI FIRAVI

| mihai4000 explică (pentru Cosmin86):

Dami si mie plz 3 siteuri de culturisti ca sa ma pot documenta mai mult

| Cosmin86 a răspuns (pentru mihai4000):

Www.culturism.ro -> aici pe forum la antrenament gasesti tot ce-ti trebuie, ai si sectiune de alimentatie
www.getfit.ro
www.topculturism.ro
www.despreculturism.ro