| Ripqer a întrebat:

Imi puteti recomanda cateva exercitit pentru dezvoltarea muschilor pentru acasa si cat de des trebuiesc frecventate, mersi.
Adica cu restul de exerciti normale mi-am format corpul dar parca nu e destul...

6 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Nu faci muschi acasa, astea sunt aberatii de copii mici

muschii se fac LA SALA si cu alimentatie speciala ( nu ciorbe, supe, 3 mese pe zi si alte aberatii ).

Copil mic...

| Ripqer explică (pentru Cosmin86):

Ba tu taci daca nu ai chef sa raspunzi la intrebare marshi dreaqw si ia-ti o bomba

| Cosmin86 a răspuns (pentru Ripqer):

Sa raspund la o intrebare tampita? nu e vina mea ca esti un copil mic care vrea sa faca muschi acasa

vise placute in continuare, copil firav

Răspuns utilizator avertizat
| dulcica480 a răspuns:

Sala