| JustEdy a întrebat:

O intrebarebig grininamo Bucuresti este campioana de toamna pe merit?

Răspuns Câştigător
| Catalyn13Barcelona a răspuns:

Eu cred ca da pentru ca:
- a demonstrat-o in meciurile pe care le-a jucat. Cu Vaslui, Rapid si Steaua chiar ma asteptat sa nu castige pentru ca acestea sunt la aceeasi valoare cu Dinamo sau mai mare.
- are lotul potrivit pentru a lua titlul de campioana si sa mearga in grupele Champions League
- n-o fi avand bani foarte multi ca Steaua dar totusi in privinta financiara se descurca bine
- Steaua a batut pe Dinamo pentru ca are jucatori mai valorosi si are si bani
Asta e parerea mea happy

| cosmin986522 a răspuns (pentru Catalyn13Barcelona):

Iti amintesc ca de anul asta campioana numai merge direct in grupe si va juca in turu 3... asa ca gata cu pomenile si cum totii stim ca dinamo este mereu eliminata de anonimi sigur va ajunge in grupe cand o sa zbore porcu laughing

6 răspunsuri:
| ronaldoedy2011 a răspuns:

Nup steaua MeritAhappy

| neymar11 a răspuns:

Eu cred ca da :daca stam sa luam in meciul cu vaslui trebuie sa le dea penalty in min 3 si nu cred ca vaslui mai revenea in 10 oameni cu steaua au prins o zi proasta cu cfr au batut rapid egal otelul a batut!

| leexxx a răspuns (pentru neymar11):

Eee...la toate o gresit allbitiri deci lasa meci cu vaslui. daca erau buni trebuiau sa bataa...co avut si 1-0

| leexxx a răspuns:

Eu cred ca da...dar nu cred ca va rezista pe locul 1 pana la sfarsitul camionatului

| leexxx a răspuns:

Eu cred ca daa...dar nu cred ca va rezista pana la sfarsitul capionatului p locul...parerea meaa