| Anonim01010101 a întrebat:

Salut, am 14 ani si sunt cam plinut, as vrea sa ma apuc de sala, e bine sau rau sa incepi de la varsta asta? ( am 1.80 si in jur de 80 kg ), daca da imi puteti spune si un program?

Răspuns Câştigător
| Mihaelablabla a răspuns:

Uite, in loc sa te apuci de sala, mai bine te apuci de un sport! Te va solicita mai mult, vei transpira si vei da mai repede jos kilogramele in plus.
Daca tot vrei sa te duci la sala, ia-ti program cu un antrenor personal caruia sa ii pese de tine si sa aiba grija de ce faci. Rezultatele vor fi mai bune, mai rapide si vei ramane mereu motivat!

| Anonim01010101 explică (pentru Mihaelablabla):

Ce sport as putea face avand in vedere ca am facut basket si football ( 2-3 ani ) si m-am plictisit?

| Mihaelablabla a răspuns (pentru Anonim01010101):

Iti recomand foarte mult JiuJitsu Brazilian! Este foarte foarte tare, inveti multe chestii si este un sport care iti antreneaza atat mintea, cat si corpul.
Sau poti incerca inotul!