| Distruspedinauntru a întrebat:

Am 14 ani si 1.73 inaltime si as vrea sa ma apuc de sala happy este bine daca ma apuc de la varsta asta? daca da lasati-mi va rog un link cu un program de antrenament potrivit pentru mine! multumesc :-D!

3 răspunsuri:
| AnonimRămân a răspuns:

E perfect! Te poţi apuca fără probleme! Ai deja 1.73, e perfect pentru vârsta ta! happy
Pe internet nu găseşti nimic despre sală! Caută întâi o sală unde te vei antrena si vei primi program de acolo! Programul e destul de uşor, îţi spun sigur! Am făcut şi eu sală 8 luni, am început la 15 ani şi a fost chiar foarte uşor!
Multă baftă, să faci muşchi ca Hulk happy!

| Cosmin86 a răspuns (pentru AnonimRămân):

"Pe internet nu găseşti nimic despre sală" cum sa nu gasesti?

Internetul e PLIN de site-uri AVIZATE special pentru asta ( www.culturism.ro, www.topculturism.ro, etc. ) si site-uri din afara.

Sunt MII de site-uri AVIZATE despre sala.

| AnonimRămân a răspuns (pentru Cosmin86):

Corectez,se găseşte! Dar nu se găsesc pentru genul situaţiei lui.