| BeYourSelf7 a întrebat:

Salut..am 15 ani, 1, 77 si cam 60 de kg(acum 2 luni) faza e ca am mainile cam subtiri..la cot mi se vad oasele si la incheietura la fel. ceva sfaturi sa mi se mai ingroase mana?

Răspuns Câştigător
| Cryshhtian a răspuns:

Poti face tractiuni pentru spate, flotari, tractiuni pentru biceps, poti lucra abdomenul, uite un video cu exerctii bune http://www.youtube.com/watch?v=44mgUselcDU,

3 răspunsuri:
| Cryshhtian a răspuns:

Salut! antreneaza-ti bratele si restul corpului cu propria greutatewinking poti face asta acasa, e normal sa fie acasa, la inaltimea si greutatea ta e clar ca esti mai dezvoltat fata de altii de varsta ta, nu ai dc sa fii ingrijorat

| BeYourSelf7 explică (pentru Cryshhtian):

Cu propria greutate..mai exact cum? ceva exercitii imi poti spune?

| Cosmin86 a răspuns (pentru Cryshhtian):

Doar cu exercitii fara o alimentatie corespunzatoare nu faci mare lucru

| Cryshhtian a răspuns (pentru BeYourSelf7):

Poti face tractiuni pentru spate, flotari, tractiuni pentru biceps, poti lucra abdomenul, uite un video cu exerctii bune http://www.youtube.com/watch?v=44mgUselcDU,