| Glav a întrebat:

Salut!
Am înălțimea de 2.05 și greutatea de 110kg.
Ma duc la sala 4 zile pe săptămână!
Puteți sa-mi recomandați un sport?
Mi s-a părut interesant rugby ul dar nu știu dacă se face undeva în Craiova!
Am 18 ani!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cred ca-ti va creste nasul ca la pinocchio!
In ianuarie aveai 1.98m, azi zici ca ai 2.05m... la ce-i inaltimea asta, la tocul usii?

"în 26 Ianuarie | Glav a întrebat:
Am 17 ani jumate și am înălțimea de 198cm...
Fac sala de ceva timp și am 100 de kg".

| Glav explică (pentru Violleta2022):

Nu știu ce ti se pare asa ciudat și ieșit din comun!
Mama are în jur de 175-180 iar tata are 195cm, fratele meu mai mic are 15 ani și 190!
Doar pentru ca tu ești un pitic de gradina nu înseamnă că toate lumea e la fel!
Da, acum jumătate de an aveam 198, și?
Crezi ca rămâneam la 198 având în vedere ca tatăl meu are 195?
Plus ca în clasa cu mine mai este un baiat care are 2.03, nu e ceva ieșit din comun!

Răspuns utilizator avertizat
| Nouvel a răspuns:

@Jassmina, userul are 17-18 ani. Perioada in care creste "ca din apa". Asa ca 7 cm in 9 luni nu e ciudat.