| Pacquiao a întrebat:

Am pe unu in clasa care ne pune usor la skandenberg. Spre deosebire de ceilalti colegi eu rezist mai mult, adica nu ma pune atat de rapid cum ii pune pe ei happy Cum as putea sa il pun? happy
Imi doresc mult sa il pot pune happy
Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Da. Acum mai e posibilitatea ca el să se lase mai mult de sport, că și eu am avut în clasă pe unul care era foarte bun la skandenberg dar după s-a lăsat de sport, de tracțiuni și d-astea nu mai era așa forțos. Antrenamentul e cel mai important, zic eu.

3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Tragi cât mai mult de fiare. Trebuie să îți dezvolți masa musculară la mână ca să ai și rezultate. Fără lucru nu se poate.

| Pacquiao explică (pentru T0T):

Fac tractiuni, flotari...sunt al 2 lea din clasa la skandenberg happy
Vreau neaparat sa il pun si pe ala si sa fiu primul happy
Sa fac antrenament mai intens? big grin

| Cosmin86 a răspuns (pentru Pacquiao):

De ce nu faci antrenament special de skandenberg?

Lasa flotari si tractiuni, astea nu au treaba cu skandenberg. La skandenberg ai nevoie de izometrie ( contractie fara miscare ) + forta in anumite unghiuri.

| T0T a răspuns (pentru Pacquiao):

Da. Acum mai e posibilitatea ca el să se lase mai mult de sport, că și eu am avut în clasă pe unul care era foarte bun la skandenberg dar după s-a lăsat de sport, de tracțiuni și d-astea nu mai era așa forțos. Antrenamentul e cel mai important, zic eu.