| hgcl a întrebat:

Am primit de curand o propunere de la un amic rugbyst, care suna asa: sa merg sa dau probe la o echipa din Cluj unde joaca si el. S-ar merita sa incerc la 18 in sportul asta sau ar fi prea tarziu, tin sa precizez ca fizic am destul de bun 1, 83 si 91 de kg. Astept raspunsurile voastre, multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Daca ai mai jucat, daca te descurci bine, poti incerca. Si eu am avut prieteni care au venit la 17-18 ani la echipa noastra de handbal. Unii erau inzestrati si reuseau, altii nu.

| hgcl explică (pentru AFR81):

Sport fac de mic copil, dar rugby nu am jucat asa organizat.