| Sraul16 a întrebat:

Salut,as vrea o parere la programul acesta de antrenament:
1. Piept+Triceps
2.Spate Biceps
3.Umar+Trapez
4.Picioare+Abdomen
5.Piept+Triceps
6.Spate+Biceps
7.Umar+Trapez+Abdomen
+10-30min cardio in fiecare zi dupa antrenament.
tin sa precizez ca am facut sport de contact+fotbal si am picioarele destul de bine formate, de asta as face doar odata pe saptamana.

4 răspunsuri:
| Lrs2015 a răspuns:

Cred ca poti duce asa program doar daca bagi substante laughing

| Slade11 a răspuns:

Prea mult timp pierdut in sala, prea putin timp de recuperare.

| antonyo1802 a răspuns:

Salut, mhm nu ti as spune ca e un program de antrenament bun mai ales 7 zile neavand macar o zi de recuperare cel mai bine ti as recomanda un antrenor care te va ajuta el cel mai bine sa iti atingi obiectivele. Daca nu iti permiti unul nu stiu eu fac PPL+Arnold Split si merge destul de bine

| Sraul16 explică:

Nu asta am intrebat, dar mersihappy