| justaboy a întrebat:

Salut, as vrea sa imi spuneti daca a0ti incercat voi sau stiti. dintr o anumita sursa. daca se poate creste in masa musculara substantial sau macar destul de mult incat sa se vada ca tragi de fiare ca sa zic asalaughing folosind haltere de doar 8/9 kg? eventual prin cresterea numarului de exercitii sau seturi? Mersi

2 răspunsuri:
| GandesteLogic2011 a răspuns:

Daca vrei masa musculara, Cheia cu care poti deschide usa succesului sunt urmatoarele, NUTRITIE si multa munca in sala de gym

| justaboy explică:

Da eu ma refer acasa ca la gym ca la gym nu pot momentan