| NimicGol a întrebat:

Cat timp trebuie sa stau la sala de forta daca sunt incepator?

6 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Nu este un barem de timp.stai pana obosesti dar fara sa faci febra musculara.

| Hirom a răspuns:

Poti sta cat vrei dar cand simti ca numai poti ar fi cazul sa pleci
Funda?big grin

| ursu1997 a răspuns (pentru Hirom):

Nui adevarat o sa faca febra muscularawinking trebuie sa faca cat ii indica exercitiile

| ClassyAndSassy a răspuns:

Cam 1 ora-1 ora jumate, funda?

| ursu1997 a răspuns:

Pai eu cand am inceput am stat (mi-a indicat andrenoru) cate 2 ore, 2 jum in functie de exerciti, iar pe parcurs o sa stai cat mai mult pana cand iti formezi masa musuclara. iar mai incolo peste 5-6 luni poti sa stai cat vrei. FUNDA?

| Cosmin86 a răspuns (pentru ursu1997):

E stupid, se sta maxim o ora, INDIFERENT de exercitii.

Daca ai stat 2 ore jum = cel mai prost antrenament posibil