| qieiqpalz a întrebat:

Salut, ieri am facut sala si am facut biceps. Am lucrat din greu, azi am facut piept si efectiv in brate nu mai am forta in ele, daca ma incordez sa le ridic sau sa trag de clanta ma doare bicepsul.Fac de vreo 2 sapt sala, cred ca nu ma mai las pe mana unui prieten (face sala de 10 ani dar nu mi se pare corect ca eu fiind incepator sa ma puna sa stau cate 30 de min in sala fara alergat doar munca)

7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nici mie nu mi se pare corect. Eu când merg la sală, mai mult mă uit la alții cum muncesc, când plec spre casă, nu mă doare nimic.

| Cosmin86 a răspuns (pentru sadrian46):

Esti idiot sau te prefaci?

| sadrian46 a răspuns (pentru Cosmin86):

Sunt idiot de-a binelea. Mă strădui să mă abțin.

| Catrice a răspuns:

Te deranjează ca ai febra musculara sau ca stai 30 minute și lucrezi din greu?!?

| qieiqpalz explică (pentru Catrice):

Febra am avut primele 3 zile asta nu e febra!

| qieiqpalz explică (pentru Catrice):

Da 30 de min dar lucrez nu gluma

| TeoB1234 a răspuns:

Salut, eu zic ca ai făcut sala ca "Nebunu" eu zic sa iei o pauza sau sa lucrezi mai puțin, succes!