| ProSys a întrebat:

Ce parere aveti despre acest program de antrenament? http://www.steroizi.ro/antrenament/spate_mare__piept_mar e__timp_scurt.php
Se poate creste 5 cm la nivelul pieptului in doar 3 saptamani? :-?

4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Nu laughing

Poate cu grasime... cu grasime poti sa pui 5 cm imediat!

| ProSys explică (pentru Cosmin86):

Sau cel mult combinat, 10% tesut muscular 90% tesut adipos :-)) Mi se parea interesanta ideea tractiunilor, tocmai ce am achizitionat o bara pentru tocul usii si voiam sa o testez mai viguros tongue Mersi de raspuns!

| Cosmin86 a răspuns (pentru ProSys):

Orice tip de tractiuni ( chiar si cele la piept ) lucreaza spate, nu piept.

Nu faci piept cu tractiuni.

Tractiuni = miscari de tras
pieptul se lucreaza cu miscari de IMPINS ( gen flotari, impins cu bara, cu gantere, flotari la paralele, flotari la bara, etc. )

| ravendem a răspuns:

Http://www.fitness-nutritie.ro/next-level-rupe-ti-pectoralii/

Cel mai bun antrenament de piept! eu am pus pe piept in 6 luni ncat in 5 ani :D