| bleakk a întrebat:

Dintre creatina de la Dymatize si cea de la Whey pe care ati recomanda-o? Preturile sunt aproape identice,iar din cate vad Whey-ul are cupa doar de 3, 6 iar Dymatize 5. Pe care ati incercat-o si vi s-a parut ok?
http://www.megaproteine.ro/Creatina/ON-Micronised-Creati ne-Powder/
http://www.megaproteine.ro/Creatina/Dymatize-Creatine-30 0-g/

Răspuns Câştigător
| AntrenorFitness a răspuns:

Cea de la ON!
Este mai de calitate. Diferenta de 1, 4g este insesizabila. Conform cercetarilor, suplimentarea cu 2-3g de creatina este suficienta pentru a mentine depozitele de creatina constante in muschi. Organismul asimileaza 5g/zi la un incepator si in jur de maxim 8g/zi la o persoana obisnuita cu administrarea constanta de creatina.

13 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

Iti recomand Universal Storm, unul dintre cele mai bune suplimente pe baza de creatina folosite de mine.http://www.megaproteine.ro/Creatina/Universal-Storm/

| bleakk explică (pentru SiLaS):

Ce intreb eu, ce-mi spui tu? Raspunde tata la subiect, cum deseori nu o faci.

| SiLaS a răspuns (pentru bleakk):

Serios,nu raspund la subiect? Bai imbecilule,tu nu esti in masura sa imi lasi mie asemenea comentarii de retardat mintal, eu ti-am recomandat un supliment pe baza de creatina, banuiesc ca asta cauti, cele doua specificate de tine nu sunt de asa buna calitate, de aceea ti-am recomandat unul mai bun copil infect ce esti.

| bleakk explică (pentru SiLaS):

Of,of. Prostia domneste in tine.
1. Esti un om redus mintal.
2.Nu-ti dai seama ce zic pentru ca punctul 1.
3.Nu ti-a cerut nimeni recomandarea unui produs mai bun, ci care din acestea 2 ar fi mai bun. (daca poti sa intelegi ai avansat da punctul 4 )
4.Nu ai raspuns la subiect (din nou).
5.Presupun ca nu vei intelege ce am cerut si iarasi vei injura si vei face ca un ranit care e gata sa se stinga.

| SiLaS a răspuns (pentru bleakk):

Nu fac ca niciun ranit,toate acuzatiile aduse asupra ta sunt adevarate,nu stiu de unde ai,inca,atata tupeu. Daca esti imbecil si inca nu realizezi,cele doua produse sunt de calitate slaba,nu pot sa le compar incat sunt prea slabe pentru mine, daca nu te superi te-as ruga sa nu mai lasi intrebari daca nu esti in stare sa accepti un raspuns, nu stiu, din nou, de unde si pana unde tupeul asta infect...

| bleakk explică (pentru SiLaS):

Nu te da cocos cu ani in spate la sala ca esti varza. Creatina monohidrata esti denigrata ori de habarnisti ca tine,ori de imbecili tot ca tine. Nu mi-a venit nimeni sa-mi zica ca "vai,creatina monohidrata e varza". Daca tu nu poti renunta la subiectivism,este problema ta. Legat de tupeu,il am cu cei ca tine care habar nu au pe ce lume traiesc. Cand tu intrebi una,ei iti raspund alta,de parca ti-ar pasa altceva decat ce ai intrebat.
"cele doua produse sunt de calitate slaba,nu pot sa le compar incat sunt prea slabe pentru mine". Subiectivism, deci pentru tu, nu si pentru mine care nici macar nu ai intrebat in ce stadiu sunt. Ia exemplul lui AntrenorFitness ca poate si pentru el "sunt prea slabe", insa a putut raspunde, iesi deci in...

| SiLaS a răspuns (pentru bleakk):

Imi vine sa plang, chiar nu credeam ca poti fi mai prost de atat, nici nu stiu unde am zis eu ca e varza ceratina monohidrata, cred ca totul se petrece doar in capul tau, daca prietenul tau imaginar iti dicteaza atunci consulta un doctor.

| bleakk explică (pentru SiLaS):

Stiu ca mori de oftica si cu argumentele pe tava pe care ti le aduc, asta e problema omului ignorant si prost crescut care nu asculta ce zice altul chiar daca are dreptate. Nu stiu ce poate insemna in creierul tau mult diminuat cuvantul "varza", insa iti pot da cateva sinonime din ce ai zis tu:
1."cele doua specificate de tine nu sunt de asa buna calitate"
2."cele doua produse sunt de calitate slaba"
3."nu pot sa le compar incat sunt prea slabe pentru mine"
Prea slabe pentru tine!? Mhm,or fi,insa puteai raspunde totusi la subiect,eu nu te-am intrebat cum sunt pentru tine,ci care dintre ele,privite OBIECTIV, si anume firma, ar fi mai buna. E greu? Nu te mai obosi sa scrii, te rog, oricum te vei contrazice singur.

| SiLaS a răspuns (pentru bleakk):

Hahaha,mor de oftica ca nu sunt in locul tau, hai sa iti zic ceva, cand o sa ajungi la jumatatea performantei mele sportive si la jumatatea cunostintelor mele atunci sa mai comentezi, pana atunci lasa tupeul deoparte, lasa aroganta asta de taran cu 4 clase si pune mana pe carte.

| bleakk explică (pentru SiLaS):

Daca imi vei spune unde sunt gresit,eu ma plec in fata ta. Fa abstractie de tupeu care nu are nici treaba aici, nu te mai plange ca o femeie si spune ce erori am facut? Si daca poti si nu e sub "demnitatea" ta sa compari cum ai raspuns tu si cum ar raspuns "AntrenorFitness" si vei vedea ce ti-am cerut. Puteai altfel sa nu raspunzi, era mai bine. Legat de performanta sportive, poate o ai, insa degeaba daca ai intelectul la pamant.

| SiLaS a răspuns (pentru bleakk):

Rapsunsul meu a fost un sfat,care chiar daca a avut sau nu legautra cu intrebarea ta, trebuia sa il accepti sau nu, nu sunt eu obligat sa iti raspund fix la intrebarea prorpiu zisa, am dreptul sa dau sfaturi si sa las orice tip de comentariu, puteai sa raspunzi"multumesc de sfat dar vreau neaparat unul dintre cele 2 produse" nu sa imi vorbesti mie ca si cand ne-am cunoaste de o viata, m-a deranjat in principal lipsa ta de respect, se vede ca nu prea stii sa te comporti.

| bleakk explică (pentru SiLaS):

Aici toti suntem USERI, nu persoane mari, mici, mijlocii.

| SiLaS a răspuns (pentru bleakk):

Respectul trebuie sa il ai mereu, indiferent ca vorbesti cu cineva pe internet sau pe strada, vad ca tu nu prea stii asta.