| SckizzoTrick25 a întrebat:

As vrea sa fac un six pack, si stiu ca pentru asta am nevoie de cardio si exercitii speciale pentru abdomen, dar daca ma voi apuca de alergat imi va scadea si masa musculara sau doar din grasime?

Răspuns Câştigător
| Nickname1890 a răspuns:

Daca mananci suficiente proteine stai tu linistit ca nu-ti scade masa musculara, nu mai fii atat de panicat.

1 răspuns:
| Cosmin86 a răspuns:

Cand faci six pack e imposibil sa nu pierzi din masa musculara

http://www.cristianmargarit.ro/2010/01/dieta/brand-contra-6-pack