| ano123 a întrebat:

Salut.

Fac sala de forta; de curand mi-am luat o centura care o pun la burta si transpir mult in acel loc, vreau sa dau jos grasimea care e ( nu e multa, dar destula cat sa nu se vada 'patratelele' ). Intrebarea mea este: Pot slabi la burta si in acelasi timp sa cresc in piept? ( in restul zonelor ). Centura o tin cat timp sunt la sala de forta, indiferent ce parte a corpului antrenez.

1 răspuns:
| MrAlex a răspuns:

Depinde ce centura este, sunt centuri pentru a slabi sau centuri ca sa nu plesneasca organele in tine cand tu tragi la sala greutati foarte mari. Da, poti sa le faci pe amandoua dar corect. Roagati antrenorul de la sala sa iti faca un program bine stabilit