| slow0 a întrebat:

Salut, intrebare pt cei care merg la sala de mult timp si au rezultate. Acum 7 luni m-am apucat de sala. La ramat abia cu gantera de 8 kg, iar acum fac cu 40... Ideea e ca am crescut foarte mult in forta la toate grupele, dar masa foarte putin. Ce sa fac, am incercat gfx... Niciun rezultat. Ps: ma antrenez corect

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Ce alimentatie ai? Cate fripturi mananci pe zi?

| kiri11 a răspuns:

Nu prea ma pricep dar vreau sa-i cumpar acest produs prietenului meu si din ceea ce citesc pare interesant, se numeste formexplode. Poate are cineva si alte sfaturi?