| InstructorulTauDeFitness a întrebat:

Lucrez de dimineata de la 6 pana la 7- 8 seara, munca fizica. Dupa asta merg la sala! Vreau sa imi recomandati niste suplimente, vitamine sau orice altceva pentru a imi mentine intregul fizic intr-o conditie buna. Desi sunt zile in care lucrez din greu, totusi continui antrenamentele! Multumesc!

2 răspunsuri:
| EdwardEddy a răspuns:

Optimum nutrition sunt cele mai bune din lume. Au luat de 8 ori premiu pentru cele mai bune...

| EdwardEddy a răspuns:

Scuze dar trebuie sa rectific faptul ca a castigat de fat de 10 ori...