| aurelian087 a întrebat:

Salut m-am decis sa iau si eu steroizi pentru a creste rapid in masa musculara puteti sa-mi spuneti cum sa iau danabolul 50mg/zi timp de 4 saptamani sau 75mg/zi timp de 6 saptamani, cum ar fi mai bine?

8 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Ai ales cel mai prost si cel mai ieftin steroid.

De cati ani faci sala? Ai macar 8 ani de sala?

Bagi peste 10 milioane / luna in mancare?

| Vladut650 a răspuns:

Faci culturism pentru a lua steroizi? Sau vrei sa iei pentru a te da mare pe strada ca ai muschi ca toti cocalarii?

Copii mici vor ei sa ia steroizi pentru a pune masa musculara rapid.

| SmQaLeXuTzz a răspuns (pentru Vladut650):

Tu nu mai asta zici? ''copii mici''?

| Vladut650 a răspuns (pentru SmQaLeXuTzz):

Pai daca asta sunt. Ce vrei sa zic "copii mari"?

| Dragoslav a răspuns:

Steroizii se iau dupa ce atingi minim nivelul mediu posibil.

| aurelian087 explică:

Fac sala de 2 saptamani si nu am pus nimic pe mine sad

| Cosmin86 a răspuns (pentru aurelian087):

Muschii se fac in ANI DE ZILE si tu n-ai pus nimic in 2 saptamani!

Tu chiar esti COMPLET PE LANGA?

Dupa 6 luni vezi schimbari, dupa 2-3 ani vezi schimbari ca lumea.

Si ce alimentatia ai? Cate fripturi mananci pe zi? Ce surse de carbohidrati ai inainte de antrenament, dar dupa?

Auzi la el, 2 saptamani rolling on the floor

| vladoy a răspuns:

Deja e prea mult 2 saptamani, trebuia sa iei steroizi din prima saptamana. Acuma fara glume, tu nici macar exercitiile de baza nu stii sa le faci corect, probabil alimentatia ta e praf. Posibil si ficatul sa fie spre pate asta daca consumi alcool si alte tampenii. Analize medical nu ai facut si de informat despre steroizi nici macar atat. Sfapt prietensc schimba dieta, invata sa lucrezi corect si curat si revino cu intrebarea macar dupa 2 ani de munca. Nu te sfatuiesc sa iei asa ceva fara sa fii informat 100% si sa ai toate analizele perfecte.