| hulkwirine a întrebat:

merita sa las ctetc-ul din Iasi din cl a 9 pentru a, erge la lps si a face o cariera sportiva si anume box! pur si simplu nu-mi place sa invat vreau ceva sport!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vezi tu treaba asta cu sportul e o ruleta. din 100 daca reuseste 1 cu adevarat iar pe la 30 ani esti terminat. mai bine iti vezi de scoala si faci sport in paralel

| Cosmin86 a răspuns:

Fa-le pe amandoua.

Oncescu a iesit de 5 ori campion mondial si totusi are 2 facultati terminate ( si NU facultati private, ci de la ASE ) si are peste 8000 de carti citite.

Deci poti in paralel.

| DarcieClaire a răspuns:

Daca te pricepi si asta e marea ta dorinta se merita. Normal ar trebui sa faci ce liceu iti lace. Succes!

| IoNuTz95MiLoS a răspuns:

Frate daca ai vointa te daruesti complet cauzei merita ori cine are sanse cum au fost mari boxeri au stiut cineva de ei cand au fost la liceu scoala nu asa poti fi si tu fa cum crezi ca e mai bine pentru tine dar sa nu regreti