| anonim_4396 a întrebat:

Recomandati-mi un program de abdomene
Am 16 ani 1, 70 si 57 kg. Muschi pe abdomen am, si imi sunt cat de cat vizibile 6 patratele, insa nu au o forma "dreptunghica" sau "patrata" sunt asa mai "lungi", nu imi sunt bine definite vreau sa spun. Daca imi puteti da un video de pe yt, sau un program pentru ca sa evidentiez mai bine patratelele?
Am gasit foarte multe pe youtube si nu stiu care e mai potrivit

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Anonim1293 a răspuns:

Insanity e un program Cu un instructor care chiar te munceste( in engleza) normal costa bani da cred ca gasesti si fara pe google

| Czn a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=W-9L0J_9qag.Astea sunt bune dar trebuie sa te tii de ele si sa ai rabdare.Bafta