| gazaru a întrebat:

Salut.Sunt nascult in 1997 si as fi recunoscator pentru cineva care mi-ar putea da si mie cateva cluburi de fotbal la care sa imi fac o idee sa merg...Imi doresc muult si nu prea gasesc. FUNDA

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Cluburi de fotbal sunt cu zecile in Romania. Vrei sa ti le enumar pe toate? Spune-ne si in ce oras locuiesti...

| gazaru explică (pentru AFR81):

In Bucuresti...dar eu caut cluburi de fotbal pentru grupele de 97...

| FlorinCiokan a răspuns:

Un fan adevarat nu are nevoie de idei sau nume. Trebuie sa iti placa echipa in general. Daca nu cunosti echipe nu o sa fii fan daca cineva iti zice ca echipa x e buna. Urmareste meciuri alegeti o echipa preferata asa devii fan.

| gazaru explică (pentru FlorinCiokan):

Ce fan fratee..eu vreau sa fac fotbal..si nu gasesc cluburi de juniori de 1997..Si nu prea gasesc. sper ca poate ma ajuta cineva!