| ZokyRun5 a întrebat:

Acum un an jumate am inceput sa ma dau pe skate, insa doar vreo 7-8 luni m-am dat pe placa deoarece am observat ca nu-mi ies trick-urile,doar ollie, cat de cat.Acum vreau sa ma reapuc. Aveti ceva sfaturi ambitioase? Dau funda!happy

Răspuns Câştigător
| TimişanDana a răspuns:

Eu zic sa te reapuci, pentru ca nu ai nimic de pierdut. Daca nu stii unele scheme le inveti cu timpul si te perfectionezi pe parcurs. Ce ai de pierdut? Daca tie iti face placere sa te dai pe skate fa-o si restul o sa se rezolve de la sine.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exersezi, n-ai cum sa inveti altfel. Nu te lasa pana nu reusesti!