| StefanFlorea a întrebat:

Am 14 ani, fac sala de aproape 10 luni, in aceste 10 luni am progresat foarte mult, am 1.62 si cam 49 kg, la piept pe orizontal la bara imping cu 60 si cu 55 si le fac corecte adica ating bara de piept, nu o duc pana la jumate sau ceva de genu. Biceps pot face 7-8 repetari cu 16kg pe mana. E ok progresul meu? Mentionez ca inainte sa ma apuc de ala aveam cam 42 kg.

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Da, e super ok. Si cat timp faci corect exercitiile + te alimentezi bine (proteine si carbohidrati la fiecare masa), o sa tot progresezi.

4 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Nu este rau deloc. Eu am putin peste 10 ani de bodybuilding, am inceput la 12 ani dar pot spune ca la 14 ani nu puteam sa lucrez cu greutatile astea. Tine-o tot asa!

| StefanFlorea explică:

La final am vrut sa scriu sala nu,, ala,,. Scuzati

| StefanFlorea explică:

V-as fi dat funda la amandoi daca as fi putut. Am ales un raspuns la intamplare. Va multumesc la amandoi!

| Cosmin86 a răspuns (pentru StefanFlorea):

Nu raspund pentru funda, chiar nu dau doi bani pe asa ceva.