| xFlo699 a întrebat:

Salut TPU, am 14 ani si m-am gandit sa ma apuc de sala, special pentru masa musculara, ma poate ajuta cineva cu un orar cu ce ar trebui sa lucrez in fiecare zi? Nu vreau sa ma duc pe degeaba, fara un orar si sa lucrez de capul meu.
Ms anticipat, dau funda

2 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Sunt o grămadă programe de antrenament pe internet + aplicații unde îți arată cum se executa exercițiile respective. Încearcă programul clasic pe zile: piept triceps, spate biceps, unmeri-trapez, picioare-abdomen.

| CIaudiu a răspuns:

Pai te duci la sala si te indruma instructorul. La orice sala exista cel putin un instructor care sa-ti vina in ajutor.