| anonim_4396 a întrebat:

am 15 ani, 61 kg si de 2 luni m-am apucat de sala.
Am 1.85 inaltime si vreau sa va intreb daca m-ar afecta cu ceva faptul ca eu fac ridicari la piept cu bara deasupra capului. ( fac o data pe saptamana, cand fac piept )

Răspuns Câştigător
| ThePowerlifter a răspuns:

Salut! Este bine, ai grija sa ai o forma corecta si sa nu te accidentezi grav(incat sa afecteze cresterea). Altfel nu are ce sa ti se intample.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| thedealer a răspuns:

Ridicari la piept cu bara deasupra capului? Asta n-am mai auzit-o pana acumrolling on the floor Ori e la piept, ori e deasupra capului, hotaraste-te!