| anonim_4396 a întrebat:

Am 17 ani, 52 de kg si 1.78 inaltime sunt destul de slab si as vrea sa ma apuc de box mi-a facut cineva legatura cu un antrenor de box. Am sanse sa ma ingras? De baut beau la ocazii si de fumat pot sa incerc sa fumez 2-3 tigari pe zi sa le mai reduc. Am sanse sa pun ceva muschi pe mine ca multa lume mi-a zis ca sunt slab. Multumesc!

1 răspuns:
| Madalin01 a răspuns:

Ai toate sansele sa pui masa musculara pe tine, dar trebuie sa mananci mai mult