| anonim_4396 a întrebat:

Sunt pe clasa a 9a si sunt cel mai bun la baschet de la mine din clasa; problema e ca sunt stangaci, iar cand vine vorba sa driblez cu mana dreapta nu ma descurc deloc...mai e o chestie, atunci cand arunc la cos folosesc mana dreapta ceea ce mi se pare foarte ciudat. Va rog ajutati-ma, dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| dub07 a răspuns:

Salut si eu am facut baschet 6 ani si am avut aceeasi problema, sunt stangaci. In timp vei invata sa folosesti si mana dreapta. Sper cate te-am ajutat

1 răspuns:
| enola11pink a răspuns:

Păi ceea ce spui e destul de normal,mulți dintre geniile care au fost pînă acum au fost stîngaci,stîngacii se zice că au capacități mai mari,! Iar dacă se primește lucrul de care spui, atunci ai talent,(talentul doar, nu e ceea ce nu pot alții? m?)nu e nimic de speriat, sau ciudat, ți se pare ciudat deoarece ești singur șocat de ceea ce poți tu! E doar ceva deosebit ce ai în tine!winkingwinkingwinkingwinkingwinkinghappy!