| DjDey a întrebat:

Am fost azi la sala cum o fac in fiecare zi de 5 luni dar azi s-a intamplat ceva ciudat aveam de facut umeri picioare am facut umeri dar cand m-am pus la un aparat nu am fost incalzit si mi-a puscat la gamba muschiu si ma doare foarte tare atunci pe moment nu l-am putut misca dar dupa aia si-a revenit acum ma doare putin.Ce credeti ce s-a putut intampla?

5 răspunsuri:
| Goldenboy97 a răspuns:

Faci sala de 5 luni si sari peste incalzire?

| DjDey explică (pentru Goldenboy97):

Eram obosit si n-am mai avut da oare ce s-a intamplat?

| DjDey explică (pentru Goldenboy97):

Eram obosit si n-am mai avut chef, da oare ce s-a intamplat?

| Goldenboy97 a răspuns (pentru DjDey):

Crampa musculara mai mult ca sigur. Ai carente de calciu, potasiu si magneziu.
Incearca sa bagi in alimentatia ta banane, rosii, cartofi, broccoli, pepene galben si citrice.

| Cosmin86 a răspuns (pentru DjDey):

Fa 15 minute incalzire. Incalzirea trebuie sa fie foarte serioasa, ca un antrenament. Eu uneori fac si 20 de minute incalzire.

Asa am progresat cu adevarat.