| Panfiloiu_Cristian_1999 a întrebat:

as vrea sa cumpar un pennyboard de la Dechatlon stiti cate kilograme poate tine un pennyboard de acolo?

Răspuns Câştigător
| gabrielli a răspuns:

Greutatea maxima este de 100 kg pentru cele la 159.9 lei.dar personal nu as sfatui o persoana cu aceasta greutate sa se urce pe ele..pana la 70 kg este ok..mai mult nu...lucrez in cadrul companiei si stiu ce vindem.

5 răspunsuri:
| mihaicelsfant a răspuns:

Am eu longboard Spartan 90 cmhappy 150 lei. lo tinut pe tata 110 kglaughing daca vrei zi-mi, da-mi pm

| BogdanTHEMinion a răspuns:

Cele mici țin 50kg(penny)
Cele medii țin 100(yamba)
Cele mari țin 120(big yamba)

| TPUAlexInspire a răspuns:

Salut. Am gasit oferta online http://www.decathlon.ro/1240-longboard-cruisere. Dar nu scrie de pennyboard. Unele tin 40 kg, altele pana la 100. Trebuie sa verifici acolo.