| anonim_4396 a întrebat:

De 2 saptamani am inceput sa merg la sala pentru a-mi dezvolta masa musculara.As vrea foarte mult sa ma apuc si de fotbal dar nu stiu daca este bine sa le fac pe amandoua in acelasi timp.Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Poti sa le faci pe ambele, dar cu cat alergi mai mult, cu atat se pune masa musculara mai greu.

| MrAnonym a răspuns:

Alege unu iti va fi ff.greu.Obosesti si nu ai timp de loc.Vezi si tu daca te atrage mai mult fotbalul du-te la fotbal daca nu la sala.

| Revendicated a răspuns:

Hey,este bine sa combini fotbalul cu sala de forta, o sa ai o conditie fizica si mai buna, si sa consumi alimente sanatoase, la revedere