| TraficantDePufuletzi a întrebat:

Fac box de 2-3 ani si in ultimul timp parca m-am ramolit, adica nu mai am energia aia, puterea, si nici cheful de antrenamente asa ca, antrenorul mi-a recomandat sa imi cumpar proteine.Eu mi-am cumparat Serious Mass 5.4kg deoarece au multu carbohidranti si deoarece vreau si sa pun pe mine cateva kg si muschi. Cum sa iau? Am luat 2-3 zile o cupa de 100 g proteine si 400 ml apa inainte de antrenament si inca o cupa la fel dupa antrenament. E bine asa? Sau cum imi recomandati? Vreau sa se vada ca pun muschi! Am 16 ani si 1.80 inaltime! DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
| saluttpu123 a răspuns:

Da este foarte bine nu exagera cu proteinele!

| Benedic_Andreea_1998 a răspuns:

Eu zic ca da...da pe parcurs sa nu-ti faca rau! Trebuia sa consulti un doctor sa vezi dac e bine ce faci!

| TraficantDePufuletzi explică (pentru Benedic_Andreea_1998):

Ce consultat de doctor ma, nu vorbi te rog daca nu sti nimic, papa