| anonim_4396 a întrebat:

ieri la fotbal, un prieten mi-a dat craci si a trecut odata de mine. De atunci tot imi spune ca sunt praf mereu. Nu stiu asta m-a suparat foarte mult, si de atunci tot am impresia ca fotbal-ul nu este pentru mine. Nu stiu ce sa fac sa continui sa ma joc fotbal sau nu? Nu prea stiu sa driblez si sa trec de jucatori, dar daca ma duc la un club din orasul meu credeti ca as invata? Va rog dati-mi sfaturi. Multumesc Anticipat.

Răspuns Câştigător
| Jurjescu_Daniel_1999 a răspuns:

Si eu sunt la fel nu prea stiu sa fac driblinguri si alte alea, dar fundas sau portar e mai usor, daca nu sti sa te arunci dupa minge nu fi portar.Nu mai incerca sa driblezi, da-i pase.Si daca ai merge la club dupa un an sau doi vei invata cam tot ce-ti trebuie, deci nu te lasa de fotbal, sper ca ti-am fost de mare ajutor.

11 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Dupa cum stii, o parte se invata, una tine de talent.
Daca nu simti chemarea in tine, mai bine da-l naiba.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Urasc fotbalul laughing
100 de prosti alearga la tv si in direct dupa o minge.
O porcarie de joc.
Faci cum vrei!
Oricum nu ma intereseaza fotbalul...

| ghost200214 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca nu te intereseaza de ce mai dai raspuns? straight face

| anonim_4396 explică (pentru ghost200214):

Sa vezi ca urasc fotbalul laughing
Esti impotriva mea?

| ghost200214 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, dar vad cu tu dai un raspuns impotriva mea la intrebare.

| anonim_4396 explică (pentru ghost200214):

Nu stai linistit!
Eu am zis ca nu-mi place, atata tot.
De ce te superi?

| ghost200214 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu m-am suparat.

| anonim_4396 explică (pentru ghost200214):

Salut!

| cristinna23 a răspuns:

Daca iti place cu adevarat sa joci fotball, nu renunta dupa ce esti criticat. Mergi la un club, asa poti sa inveti mai multe.

| rougeMircea a răspuns:

Uite ceva http://www.youtube.com/watch?v=p6cjn-ogrIc mai sunt si altele pe acolo.
Nu te descuraja spune ca esti la inceput si nu il baga in seama incarca sa joci cu un alt prieten care te intelege ca sa faci scheme.
Incarca sa pasezi si in aparare fa presing pe om si nu tine picoarele deschise.
O sa te ajute mult.
Eu sincer te sfatuiesc sa nu te duci la acel club mai fa scheme si joaca simplu fara multe scheme adica fa, 3.
Succes fratie sper sa te ajute.

| extrasansa a răspuns:

Fotbalul inseamna 90% talent, daca nu esti facut pentru asa ceva, mai bine renunta.Incearca tenis de camp, e mai frumos - parerea mea.