| Sp3ciaL0pS a întrebat:

imi puteti recomanda un sport mai extreme eu am jucat fotbal da m-am plictisit unul de ex: paintball alte sporturi extreme stiti sau de lupta de ex box sau karate nu stiu ce sport sa aleg puteti spune si de asta baschet nu stiu

Răspuns Câştigător
| Fluffy69 a răspuns:

Pai nu stiu incearca parkour! Daca te pricepi bineinteles sau ai putea sa inveti! Sper ca te-am ajutat!

19 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Pai depinde spre ce ai inclinatii!

| Nickname1890 a răspuns:

Depinde ce intelegi prin extrem daca vrei un sport care sa reprezinte o adevarata provocare, te provoc sa incerci triatlonul (mai ales daca zici ca esti bun alergator) happy nu e atat de extrem cat e de greu.

Sporturi extreme ar fi sariturile cu parasuta.

Ai putea sa mai incerci patinajul viteza daca iti place viteza si iti place sa patinezi

Mountain Biking in special concursurile de downhill (sunt destul de extreme zic eu)

Ar mai fi si altele.

| MiculFaraon a răspuns:

Niste sporturi de conctact ar fi Karate, Box, K1, Ju Jitsu Brazilian, Ufc. Bafta!

| Sp3ciaL0pS explică:

Si am uitat sa spun sunt un foarte foarte ba chiar foarte bun alergator si bat cel mai bine dintre clasele 5 si a 7 eu intru in a 6 rolling on the floor si pot bate dea saptea dar nu conteaza ceva foarte bun

| lucky_6605 a răspuns:

Ai putea sa incerci sa te dai cu bmx-ul sa faci niste trickuri

| CulturistuCris a răspuns:

Lasa sporturile, apucate de altceva daca ai ajuns sa spui ca te plictisesti de un sport de ce sati mai dam noi idei de sporturi oricum n-are rost. bafta

| Nickname1890 a răspuns (pentru CulturistuCris):

POate s-a plictisit de un sport pentru ca nu ii place. Atunci cand faci un sport si nu il faci cu placere si pasiune te vei plictisi.

| ilasadrian a răspuns:

Eu as spune airosoft sau mountain bike big grin

| IngerasIngeras2013 a răspuns:

Pai..acuma conteaza caracterul si gusturile biecarui om! Eu am practicat Karate si pot sa-ti spun ca mi s-a parut super! Pe langa faptul ca poti sa iti porti singur de grije, la acest sport nu poti sa te plictisesti si nici sa obosesti in asa fel incat sa nu te mai poti ridica de jos happy. Acuma toate sporturile sunt frumoase dar din toate sporturile practicate Karate mi s-a parut cel mai deosebit (m-am lasat deoarece nu a mai vrut mama mea sa ma lase, poveste lunga)! Dar daca alegi acest sport, grije la dantura (glumesc laughing )!

| Sp3ciaL0pS explică (pentru IngerasIngeras2013):

Pff eu vreau ca toti sa cadem pe jos de oboseala sa fim crunti ma simt mai bine ca nu mai stau la calculator pe counter strike sau A.V.A etc. laughing

| Sp3ciaL0pS explică (pentru IngerasIngeras2013):

Ceva mai extreme nu stii

| Nickname1890 a răspuns (pentru Sp3ciaL0pS):

Pai daca vrei sa cazi pe jos de oboseala cred ca nu vrei un sport extrem cat un sport dur si epuizant.

IN cazul asta lista e cam asa:

TRIATLON

INOT
PATINAJ VITEZA
CANOTAJ
RUGBY
HOCHEI
ATLETISM
BOX

| Sp3ciaL0pS explică (pentru Nickname1890):

Hmm rugby e foarte bun mersi daca spui un sport extreme primesti funda ok?

| Nickname1890 a răspuns (pentru Sp3ciaL0pS):

Pai ti-a zis mai sus si extreme parasutism, ciclism downhill, ce vrei mai extrem de atat?

| IngerasIngeras2013 a răspuns:

Vrei ceva extrem! Fa motocros (nu stiu daca ai voie in clasa a V-a dar incearca) asta cred ca e destul de extrem laughing

| MisakoYui a răspuns:

Boxul.

| Sp3ciaL0pS explică (pentru MisakoYui):

Nu prea stiu un sport simplu asta fac in fiecare zii cu prieteniiwinking

| DincoloDeNori a răspuns:

Apuca-te de box sau muay thai. Combina box-ul sau muay thai-ul cu inotul. Si fa antrenamente acasa in fiecare zi ( Flotari, abdomene, genoflexiuni, tractiuni ) Depinde si de varsta pe care o ai. Dar daca esti destul de inalt, poti sa te apuci de sala... Oricum iti recomand boxul, te face barbat. Nu combina sala cu boxul, decat daca faci fitness la sala, masa musculara cu box nu prea merge. Parerea mea.

| Istrati_Cosmin_1998 a răspuns:

Ti-as recomanda parkour e un sport individual si se practica usor cauta pe youtube