| Razzaz90 a întrebat:

Salut TPU; m-am apucat de sala ca sa slabesc(am 13 ani), imi poate spune cineva ce sa mananc dimineata, dupa antrenament si seara, mersi dau funda.

Răspuns Câştigător
| MiriMendes a răspuns:

Poti sa incepi dimineata cu un fruct sau cu o salata de fructe, paine integrala cu ceva Idk, un ou fiert.Si ar fi bine seara sa mananci pana la ora 18-19( asa am auzit)... poti incerca o supa cu niste crutoane sau o salata de legume.

1 răspuns:
| Nickname1890 a răspuns:

Nu, nu iti poate spune cineva ce sa mananci... pentru ca planul alimentar se face in functie de metabolismul tau, de caracteristicile tale corporale, de antrenamentele pe care le faci. Fara multe informatii in plus nu iti poate spune nimeni ce sa mananci.