| daddu a întrebat:

Vreau sa slabesc vreo 15 kg, m-am apucat de sala si de o dieta proprie. Cine imi poate da si mie un program de antrenament la sala. pe 3 zile( adica grupele combinate. spate cu bratze.intelegeti voi) eu il voi face dublu adica 6 zile, merg in fiecare zi pauza duminica. Dimineata mananc lapte cu cereale, iar la amiaz 2 felii de paine graham ( se zice ca e pentru slabit) cu o felie -2 de sunca. am sanse sa slabesc cele 15 kg pe care doresc sa le dau jos? poate vi se pare ca mananc foarte putin si sa n-am problema cu stomacul... dar deja de 1 saptamana fac ce am scris mai sus si ma simt foarte bine

3 răspunsuri:
| Dreamin a răspuns:

Nu te mai du la sala ca nu slabeti repede asa. inscriete la aerobica 2 ore, odata pe 2 spatmanai sa stii ca merege
Prima data ai sa ai frbra musculara, ca lucreza toti muschii dupa ai sa te obisnuiesti

| Cutit a răspuns:

Fara dieta! trebuie sa o ti toata viata daca ai inceputo; nu manca mult adica ai o ciocolata sa nu o mananci pe toata o bucata azi, maine alta bucata. Dup ce o sa dai jos alea 15kg o sa pui pe tine dublu.La sch e un program " in potriva obezitati " si facem 2 ore pe saptm ( luni si miercuri ) in ora aia noi nu trebuie sa stam; facem orice, alergam, abdomene, cum ar fie...aerobica; dai jos cam greu dar macar nu pui pe tine mai mult.

| Marlla a răspuns:

Heyyyyyyyylaughing vreau si eu big grinbig grinbig grin help me eu vreau
macar 5