| TheWildRose a întrebat:

maine fac 2 saptamani de cand am inceput sa fac exercitii si sa dau la bicicleta medicinala dar de la un timp mi s-a acrit sa fac aceste exercitii adica le fac si cu sila nici nu am chef sa le fac si alt sport nu pot face pentru ca timpul pe care il am si zona in care locuiesc nu imi permit si acum ca am inceput si scoala am alt program care e cam asa: dimineata mananc ceva usor un iaurt niste biscuiti sau cere cu lapte iar apoi la 11 ma duc la scoala si toata ziua la scoala eu nu mananc abia cand ies de la scoala la 5 mananc mancare gatita si pe la ora 7 sau un pic mai tarziu ma apuc de exerciti si seara mananc cu vreo 2-3 ore inainte de culcare tot asa ceva usor de preferat o salata sau niste peste ce as putea face sa am din nou energia pentru a face exercitii sau nu stiu aveti voi alta modalitate? va rog frumos astept sfaturi

1 răspuns:
| Crisi123 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa te ti de amandoua poate nu mai asa vei reusi