| ofrumusete a întrebat:

Hei TPU':X! daca renunt din paine din mancare adica mananc la scoala un sandvis acasa ce face mama fara prageli sau o salata fara paine dar de azi am inceput cu varza salata.deci ramane ca manac un sandvis la scoala alea sunt 2 feli acasa fara paine varza salata si daca mai manac un iaurt sa zicem un mar dac mai am nevoie dar nu o sa am pentru.ca am ambitie si dac fac aceste exerciti http://www.viata-sanatoasa.info/2009/06/exercitii-pentru -fese-si-picioare/ pot sa slabesc macar 8 kg? si mai vreau sa-mi ziceti cam incat timp:D funda :xms mult:)

1 răspuns:
| AnaBejenaru a răspuns:

Pai, eu mananc paine integrala (care nu ingrasa), deci poti manca paine dar sa fie integrala, si nu mai manca prajeli, si iaurtul neaparat sa fie degresat... e binek ai mbitie. si daca te tii de ele in max o luna se vede ca ai slabit