| ofrumusete a întrebat:

Slabesc 8 kg intr-o luna daca renunt din paine din mancare adica mananc la scoala un sandvis acasa ce face mama fara prageli sau o salata fara paine dar de azi am inceput cu varza salata.deci ramane ca manac un sandvis la scoala alea sunt 2 feli acasa fara paine varza salata si daca mai manac un iaurt sa zicem un mar dac mai am nevoie dar nu o sa am pentru.ca am ambitie si dac fac aceste exerciti http://www.viata-sanatoasa.info/2009/06/exercitii-pentru -fese-si-picioare/ si fac din fiecare 40:d

2 răspunsuri:
| Madden a răspuns:

Unele persoane slabesc foarte greu si dupa eforturi mari revin usor la greutatea de dinainte... cel mai bine e sa mananci mai natural si sa faci exercitii, sport. Daca nu ai vreo greutatea prea mare eu zic sa nu te complexeze, multora le place mai dolofan laughing

| nimenialtudecatunanonim a răspuns:

Cateva trucuri de slabit:
nu manca dupa ora 7 ,
mananca mult dimineata
fructe si legume in loc de dulciuri
si fa sport o ora pe zi