| dannyelutzu1_6199 a întrebat:

Maine se joaca grupele europa league,vreau sa pariez la o casa de pariuri sportive, daca pun 12 pe toate meciurile(adica castiga una sau cealalta), am sanse sa castig? funda!

Răspuns Câştigător
| Andrei1499 a răspuns:

Da,dar la pariuri nu poti paria si la penalty ...pariezi cine castiga la 90 de minute... Funda?

6 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Da,dar sunt cote foarte mici.Iti recomand:
Zenit-Basel 1
Inter-Tottenham 1X
Bordeaux-Benfica X2
Chelsea-Steaua X
Rubin-Levante 1X
Newcastle-Anzhi X2
Lazio-Stuttgart 1X
Fener-Plzen 1
Funda?

Răspuns utilizator avertizat
| sorin_6068 a răspuns:

Ai sanse dar cred ca ai avea niste cote foarte mici si mai e posibilitatea sa faca egal si atunci ai pierdut

| Andrei1499 a răspuns:

Ai sanse... dar unele pot face egal...asa ca uite parerea mea.
rubin kazan - levante castiga levante
zenit - basel egal
inter Milano - tottenham castiga inter
bordeaux - benfica castiga benfica
lazio - sttutgart egal.
E posibil sa iasa meciurile astea si daca pui 1, 5 -2 lei o sa iti iasa vreo 70 -80 lei

| Andrei1499 a răspuns:

Scuze..la rubin kazan - levante nu sunt asa sigur as pune pe rubin dar e posibil sa castige levante. daca vrei pune alt meci.
fenerbahce-viktoria plzen fenerbahce sau egal la sansa dubla...
Daca nu vrei, pune pe rubin sau pe levante
Bafta sa castigi!

| dannyelutzu1_6199 explică (pentru Andrei1499):

Pai daca pun 12, nu ar trebui sa se dea penalty, si tot ar trebui sa bata cineva? ca acum cred ca se joaca retururile la fiecare meci, nu?